+385 (0)99 209 2613

Natječaj za radno mjesto gerontodomaćin/ gerontodomaćica

Centar za pomoć u kući Međimurske županije dana 19.06.2023. raspisuje:

 NATJEČAJ za radno mjesto, za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme za gerontodomaćina/icu – 1 osoba

OPIS POSLOVA:

  • Pomoć u kući starijim i nemoćnim osobama u njihovom domu, dostava toplih obroka u kuću korisnika (prema Zakonu o socijalnoj skrbi (NN 18/2022))
  • Pružanje njege starijim i nemoćnim osobama
  • Rad u jutarnjoj smjeni
  • Vođenje potrebne dokumentacije i čuvanje osobnih informacija korisnika i profesionalne tajne
  • Redovita komunikacija sa suradnicima i ravnateljicom
  • Informiranje o Centru i uslugama Centra

UVJETI:

  • STRUČNA SPREMA – minimalno završena osnovna škola, srednja škola
  • Zdravstvena, psihofizička sposobnost za obavljanje poslova
  • Aktivan/a vozač/ica B kategorije
  • Potvrda o nekažnjavanju – NE starija od 6 mjeseci
  • Poznavanje problematike vezane uz starenje i treću dob
  • Povjerljivost, strpljivost, empatija
  • Snalažljivost u novom okruženju
  • Predanost radu

PREDNOSTI:

  • Iskustvo u radu sa starijim i nemoćnim osobama na poslovima pomoći u kući i njege starijih i nemoćnih osoba
  • Posjedovanje sanitarne knjižice za rukovanje hranom

OSTALE INFORMACIJE:

  • Geografsko područje rada: Međimurska županija
  • Ugovor se sklapa na puno radno vrijeme na neodređeno vrijeme uz ugovaranje probnog rada u trajanju od 2 mjeseca
  • Putni troškovi: za mjesta izvan sjedišta poslodavca 0,14 EUR/km
  • Plaća: 709,24 eura BRUTO I
  • Planirani početak rada: 10.07.2023. godine

NAČIN PRIJAVE I POTREBNA DOKUMENTACIJA:

      Za prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

  • Zamolba
  • Životopis
  • Preslika osobne iskaznice
  • Dokaz o završenoj stručnoj spremi, diploma (preslika)
  • Uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci
  • Potvrda o zdravstvenoj i psihofizičkoj sposobnosti za obavljanje poslova na radnom mjestu gerontodomaćice (potvrdu zatražiti od liječnika obiteljske medicine)
  • Preslika vozačke dozvole
  • Preporuka (ako postoji)
  • Dokaz o radu sa starijim osobama (ako postoji)

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVE

Razmatrati će se sve zamolbe koje su zaprimljene zaključno do 03.07.2023.
Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati!

Prijave se šalju na adresu:

Centar za pomoć u kući Međimurske županije
Dr. Ivana Novaka 38, 40 000 Čakovec
s naznakom za „Natječaj za radno mjesto za gerontodomaćina/icu“

ili mailom na info@pomocukuci-mz.eu

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na 099/209-26-13.

Dokumentacija se ne vraća.

Najnovije

Potpisan Ugovor o daljnjoj suradnji

U srijedu, 20. ožujka 2024. potpisan je ugovor o daljnjoj suradnji Centra za pomoć u kući Međimurske županije i Općine Belica, za pružanje usluga pomoći